Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-12-02 14:37:12

BarteQ

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-01
Posty: 1501
Punktów :   

Startujemy!!

Można powiedzieć: - W końcu! Tak jest, nareszcie wystartowaliśmy. Więc na pewno cieszymy się, że w końcu WeMadeArt.pun.pl trafiło do sieci, jednak tak naprawdę jest to dopiero początek - serwis jest cały czas w fazie budowy. niestety nie udało się nam zrobić tego wszystkiego, co planowaliśmy na start. Po pierwsze, jak również na pewno widzicie, nie ma konkursów. Spowodowane jest to tym, że pracujemy nad Unikalnymi Pomysłami. Jednak przed świętami czeka Was taki "unikalny" konkurs. Wkrótce podamy szczegóły, na pewno mogę zapewnić, że nie będziecie zawiedzeni nagrodami. Po drugie, jest wiele działów pusty lub prawie pustych. Z czasem będą one zapełniane, myślę, że się nie zawiedziecie.
Z daję sobie sprawę, że możecie być lekko zawiedzeni naszym serwisem. Zdaje sobie sprawę, że na pewno wymagacie od nas dużo więcej, my sami wymagamy od siebie więcej! Jednak mam nadzieję, że z każdym dniem nasz serwis będzie ciekawszy, bogatszy w informacje i po prostu fajniejszy.
Na koniec, w imieniu całej ekipy, chciałbym Was zaprosić do aktywnego udziału w życiu naszego serwisu. Zakładajcie galerie, oceniajcie, komentujcie, po prostu dobrze się bawcie. I pamiętajcie – to Wy tworzycie WeMadeArt i to od Was zależy jaki będzie wizerunek naszego serwisu. To Wy tworzycie atmosferę, bez Was WeMadeArt byłoby niczym!

Pozdrawiamy,
Ekipa WeMadeArt

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutongame.pun.pl www.disturb3d.pun.pl www.lubiemajonez.pun.pl www.olimpiaursynow.pun.pl www.polishracingteam.pun.pl